Je bent hier:  > Pensioen horeca- en cateringwerknemers verhoogd

Pensioen horeca- en cateringwerknemers verhoogd

10-03-2010

Het bestuur van het Pensioenfonds Horeca & Catering heeft op 4 maart 2010 besloten om de opgebouwde pensioenaanspraken van de actieve deelnemers te verhogen.

De opgebouwde pensioenaanspraken van de in 2009 actieve deelnemers worden per 31 december 2009 met 1,25% verhoogd. Deze verhoging wordt gefinancierd uit een deel van de pensioenpremie die de actieve deelnemers jaarlijks betalen.

Je cao-onderhandelaar

Voor jou onderhandelen we voor een betere cao.

Een belangrijke activiteit van FNV Catering is het afsluiten van collectieve arbeidsovereenkomsten: cao’s. Wij doen voorstellen en onderhandelen met de werkgevers over lonen, werktijden, vakantiedagen en opleidingen.

Hoe meer werknemers er lid zijn van FNV Catering, hoe sterker onze onderhandelingspositie is. En dat is weer beter voor jou! Wil je rechtstreeks invloed uitoefenen, meld je dan aan als lid van de cao-commissie.

Ook invloed uitoefenen? Word lid van FNV Catering.